Hakkımızda


2015'te başladığımız bu yolculukta emin adımlarla önce İNSAN SAĞLIĞI ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
ilkesini benimseyerek, kumaşa, cilde zarar vermeyen kuruduğunda doğada kaybolan ürünler kullanarak,
alman teknolojisi yıkama ve vakumlama makinelerimizle yolumuza devam ediyoruz.
Salon Koltuk Yıkama olarak ev, apart, otel koltuk ve yatak temizleme, araba, minibüs, otobüs koltuk temizleme işi yapmaktayız.

Vizyonumuz


Yaptığımız bütün işlerde müşterilerimizin %100 memnun kalmasını sağlamak en başta gelen prensiplerimizdendir. Güvenilir ve profesyonel ekibimizle her geçen gün büyüyerek işimizde en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.


Neden? bizi tercih etmelisiniz


Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz koltuklar zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı kirlenmekte ve ilk günkü görüntüsünü kaybetmektedir. Kullanılan koltukların gerekli bakımlarının ve temizliklerinin vaktinde yapılması hem iş yerlerinin hem de evlerin daha hijyenik olmasını sağlamakta hem de insan sağlığını korumak açısından oldukça önemlidir. Özellikle koltuklarda yer alan çeşitli toz ve besin artıklarından oluşan zararlı mikroorganizmalar, bebek ve çocukların sağlığı açısından risk teşkil etmektedir. Bu sebeple kullanılan koltukların düzenli bir şekilde hem bakımları hem de temizliklerinin yapılması gereklidir.Bu sebeple işimizi en doğru şekilde, profesyonel kadromuzla, kullandığımız organik ilaçlar ve Alman Teknolojisi son model ekipmanlarımızla günden güne büyüyen %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş bir kuruluşuz.